BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nesenai įsigyjąs šį žaidimą supratau, kad jį drąsiai galiu įtraukti į ALL TIME TOP 10. Esu jau žaidęs prieš tai jau 4 partijas, kuriose reikėjo aiškinti taisyklės. Ši partija išsiskyrė iš kitų partijų, kad nereikėjo aiškinti taisyklių. Žaidžiau su žaidėju, kuris jau žinojo taisykles ir tuo sutaupėme nemažai laiko. Iš pradžių mano priešininkas buvo prekybininkais, daugiau pardavinėjo ir tikrino gandus. O aš buvau piratas. Sekėsi gan gerai, greitai įsigijome abu po Galeono laivą. Kadangi priešininkui net dvi gandų korteles, kurias reikėjo patikrinti, sutapo Havanos teritorijoje ir papildė pakankamai pinigų, kas ir lėmė jo pergale 10-6. Ir didžiausias pasiekimas, kad viską užbaigėm per 90min.

Žaidėjų įvertinimas šio žaidimo

Andrius

Linas

Patiko (2)

Rodyk draugams

Komentarai (3) : “Savaitės žaidimas - MERCHANTS & MARAUDERS”

  1. shmulinis rašė:

    Žaidimas super. Kauliukai man asmeniškai nemaišo, na aišku kur yra kauliukai - ten sekmė. Bet pačiam žaidimui nemaišo. Šiaip pats žaidimas yra daugiau kai didelis nuotykis. O aplamai jautiesi, kaip žiūrėdamas filmą, tik scenarijų rašai pats :)

  2. shmulinis rašė:

    sory, kad ištryniau komentarą :)

  3. Andrius rašė:

    gal jus turite lietuviskai taisykles, nes nusipirkau si zaidima, bet taisykliu su draugais per du vakarus nesugebejau perkasti.

Rašyti komentarą